Według czasu
Według ceny

Kurs 229 Krivoy Rog - Praha

Wyjazdy: 19 Lis, 26 Lis, 3 Gru, 10 Gru, 17 Gru, 24 Gru, 31 Gru, 7 Sty, 14 Sty, 21 Sty
22:30 Kryvyi Rih Dworzec autobusowy, Dnepropetrovskoe Shose 1a
01:00 Kropyvnytskyi Dworzec autobusowy, Soborniy, Olexandrijske s. 1
03:30 Cherkasy Dworzec autobusowy
05:30 Kiev airport Boryspil Terminal
08:30 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
10:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:15 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
16:50 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
19:10 Krakovets cło (UA-PL)
20:30 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
23:40 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:10 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:40 Ostrava Dworzec autobusowy, pl.5
04:10 Olomouc Dworzec PKS, ul. Sladkovského  142/37
05:40 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
08:40 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: Musil Tour s.r.o.
Rabaty: 10% Student (ISIC)
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Kryvyi Rih - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information