Według czasu
Według ceny

Kurs 333 Харьков - Краков - Прага

Wyjazdy: 18 Paź, 25 Paź, 1 Lis, 8 Lis, 15 Lis, 22 Lis, 29 Lis, 6 Gru, 13 Gru, 20 Gru
23:00 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
01:30 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
03:30 Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
04:00 Pyriatyn Dworzec PKS, ul. Chervonoarmejska 154
05:30 Kiev airport Boryspil Terminal
07:00 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
08:30 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
09:00 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
10:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:15 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
16:50 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
19:10 Krakovets cło (UA-PL)
20:30 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
23:40 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:10 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:40 Ostrava Dworzec PKS
04:10 Olomouc Sladkovskeho 142/37
05:40 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
08:40 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: Musil Tour s.r.o.
Rabaty: 10% Student (ISIC)
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Kharkiv - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information