Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 540 Brno - Praha - Amsterdam

Student Agency
Wyjazdy: 28 Maj, 29 Maj, 30 Maj, 31 Maj, 1 Cze, 2 Cze, 3 Cze, 4 Cze, 5 Cze, 6 Cze
  1. 23:00Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  2. 00:20Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
  3. 03:05Nurnberg ZOB
  4. 03:20Nurnberg airport Lotnisko
  5. 04:25Wurzburg Bismarckstrasse
  6. 06:05Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
  7. 06:35Frankfurt am Main airport Lotnisko
  8. 08:50Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
  9. 09:20Köln Międzynarodowy przystanek autobusowy, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle (naprzeciwko KölnArena 2)
  10. 10:00Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
  11. 11:05Venlo P+R Kaldenkerkerweg near Koel stadium
  12. 12:05Eindhoven Hoek PTT, droga Post Station
  13. 13:05Breda Dworzec Centralny, Stationweg
  14. 13:50Rotterdam
  15. 14:40Utrecht P+R Westraven (Griffioenlaan 1)
  16. 15:20Amsterdam P+R Zeeburg
  • Przewoźnik: Student Agency
  • Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
    10% Emeryci od 60 lat
    15% Student
    50% Dzieci 0-15 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation