• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 4001 Praha - Riga

  1. 09:00Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  2. 10:45Hradec Králové Terminál HD
  3. 14:00Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  4. 18:20Lodz Dw.Fabryczny
  5. 21:00Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  6. 22:25Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
  7. 23:55Bialystok Dworzec PKS, ul. Monte Casino 8
  8. 01:20Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
  9. 02:05Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
  10. 04:20Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
  11. 05:20Kaunas Dworzec autobusowy, Vytauto pr. 24
  12. 07:00Vilnius Dworzec autobusowy, Sodu g.22
  13. 08:55Panevėžys Dworzec autobusowy, Savanoriu a. 5
  14. 11:15Riga Dworzec autobusowy, ul.Pragas iela 1
  • Przewoźnik: Nordeka Serviss SIA
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Student (ISIC)
    10% Student (ITIC)
    10% Dzieci 13-18 lat
    10% Student (Euro26)
    10% Młodzież poniżej 26 roku życia
    50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)
    50% Dzieci 5-12 lat (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation