• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 4001 Praha - Riga

  1. 09:00Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  2. 10:45Hradec Králové Terminál HD
  3. 14:00Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  4. 18:20Lodz Dw.Fabryczny
  5. 21:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  6. 22:25Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (V blízkosti Aut. Nádr.)
  7. 23:55Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
  8. 01:20Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
  9. 02:05Suwalki ul. Utrata (V blízkosti Aut. Nádr.)
  10. 04:20Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
  11. 05:20Kaunas Aut. Nádr., Vytauto pr. 24
  12. 07:00Vilnius Aut. Nádr., Sodu g.22
  13. 08:55Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
  14. 11:15Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
  • Dopravce: Nordeka Serviss SIA
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Student (ISIC)
    10% Student (ITIC)
    10% Ditě od 13-18 let
    10% Student (Euro26)
    10% Mládež do 26 let
    50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
    50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací