Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Poznan - Skadovsk

MV-Transbus
Wyjazdy: 10 Kwi, 15 Kwi, 20 Kwi, 25 Kwi, 30 Kwi, 5 Maj, 10 Maj, 15 Maj, 20 Maj, 25 Maj
  1. 07:30Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 08:45Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
  3. 10:40Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  4. 13:45Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  5. 15:00Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 17:20Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
  7. 20:00Korczowa cło (PL-UA)
  8. 21:50Krakovets cło (UA-PL)
  9. 23:50Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  10. 02:00Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  11. 04:15Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  12. 05:05Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
  13. 05:45Lityn Dworzec, ul.Rjadanska 7 (ul. B. Khmelnytskoho)
  14. 06:30Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  15. 07:25Nemyriv Dworzec autobusowy, ul.Gorskogo 10
  16. 08:20Gaisyn Dworzec autobusowy, 1 Travnja 129
  17. 09:35Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  18. 13:10Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  19. 15:50Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  20. 17:20Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: MV-Transbus
  • Informacje dodatkowe: Możliwa jest wymiana autobusu w Odessa, Vinnytsia, Tarnopolu. Przewoz zwierząt zabroniony.
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg(60х40х20)-za darmo, każdy następny 10% od ceny biletu
  • Rabaty: 50% Dzieci 0-7 (bez miejsca)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation