• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Chernivtsi - Gdynia (promo)

TOV Tur-Trans-R (Romanyshyn)
Wyjazdy: 15 Wrz, 17 Wrz, 19 Wrz, 21 Wrz, 23 Wrz, 25 Wrz, 27 Wrz, 29 Wrz, 1 Paź, 3 Paź
  1. 14:00Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
  2. 15:10Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
  3. 16:10Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha
  4. 18:00Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  5. 18:50Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
  6. 19:40Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
  7. 20:40Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
  8. 21:40Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  9. 22:40Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  10. 01:30Rava Ruska cło (UA-PL)
  11. 02:30Hrebenne cło (PL-UA)
  12. 03:25Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  13. 06:05Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  14. 07:55Plock Dw.PKP, ul. Dworcowa 46
  15. 09:30Torun ul. Dąbrowskiego 26
  16. 10:20Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  17. 12:40Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  18. 13:20Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji
  • Przewoźnik: TOV Tur-Trans-R (Romanyshyn)
  • Bagaż: 1 szt.do 25kg(60х40х20)-za darmo, każdy następny 20% od ceny biletu,
  • Rabaty: 10% Student (ISIC)
    10% Pasażer od 60 lat
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation