• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kherson - Swinoujscie

Terletskiy Petro
Wyjazdy: 17 Paź, 19 Paź, 21 Paź, 23 Paź, 25 Paź, 27 Paź, 29 Paź, 31 Paź, 2 Lis, 4 Lis
  1. 09:30Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  2. 11:30Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  3. 13:10Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
  4. 13:30Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
  5. 14:30Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  6. 18:00Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  7. 20:30Krakovets cło (UA-PL)
  8. 21:00Korczowa cło (PL-UA)
  9. 22:10Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
  10. 23:58Tarnow Dworzec Autobusowy, ul. Dworcowa, 1
  11. 01:30Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 03:00Katowice ul. Piotra Skargi 6
  13. 05:00Opole Dworzec Autobusowy, ul. 1 Maja, 4
  14. 06:30Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  15. 08:00Leszno ul.Towarowa 1
  16. 09:30Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  17. 11:30Swiebodzin Dw. PKS, ul. Grottgera 5
  18. 13:00Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
  19. 14:30Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation