• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Szczecin - Zvenyhorodka

Zventrans Sp. z o.o.
Wyjazdy: 13 Gru, 17 Gru, 20 Gru, 24 Gru, 27 Gru, 7 Sty, 10 Sty, 14 Sty, 17 Sty, 21 Sty
  1. 12:15Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
  2. 14:20Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
  3. 16:50Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  4. 19:50Lodz Dworzec, Al. Włókniarzy 227
  5. 22:00Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  6. 00:40Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  7. 04:10Hrebenne cło (PL-UA)
  8. 06:40Rava Ruska cło (UA-PL)
  9. 07:50Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  10. 12:00Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  11. 14:50Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  12. 17:00Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  13. 18:50Bila Tserkva Dworzec, ul.Kutsenka 1a
  14. 20:45Zvenyhorodka Dworzec autobusowy, ul. Shevchenko 1a
  • Przewoźnik: Zventrans Sp. z o.o.
  • Bagaż: 10% ceny biletu
  • Rabaty: 30% Dzieci 0-12 lat
    99% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation