• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Praha - Bratislava - Kyiv

ANDANAS TRANS
Wyjazdy: 4 Mar, 5 Mar, 7 Mar, 8 Mar, 11 Mar, 12 Mar, 14 Mar, 15 Mar, 18 Mar, 19 Mar
  1. 12:00Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  2. 15:10Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  3. 17:20Bratislava Dworzec autobusowy, Mlynske Nivy 31
  4. 23:10Vysne Nemecke cło (SK-UA)
  5. 01:40Uzhgorod cło (UA-SK)
  6. 02:55Uzhgorod Obok supermarket Silverland, ul. Gagarina 38A
  7. 04:00Mukachevo ul. Lavkivska 1E, obok bistro "Silverland"
  8. 06:30Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
  9. 08:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  10. 11:10Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  11. 13:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  12. 16:10Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  13. 16:40Kyiv Dworzec, pr. Nauki 1
  • Przewoźnik: ANDANAS TRANS
  • Bagaż: Bagaż do 50kg-za darmo, każdy następny 2 za 1 kg
  • Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
    10% Pasażer od 60 lat
    10% Grupa od 10 osób
    50% Dzieci 0-11 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation