• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Thessaloniki - Budapest (19:30)

  1. 19:30Thessaloniki Thessaloniki (GR) (exact, Sapfous 35)
  2. 20:40Evzones cło (MK-GR)
  3. 20:50Bogorodiсa cło (GR-MK)
  4. 23:59Tabanovce cło (MK-SRB)
  5. 00:01Presevo cło(SRB-MK)
  6. 03:00Nis Nis (RS) (kolodvor, exact, Bulevar 12. februara)
  7. 06:00Belgrad Belgrade (RS) (exact, Karađorđeva 83)
  8. 08:00Novi Sad Dworzec autobusowy, Bulevar Jaše Tomica 6
  9. 09:30Horgos cło (H-SRB)
  10. 09:31Röszke cło (RS-H)
  11. 12:00Budapest Dworzec PKS "Nepliget", Ulloi ut. 131
  • Przewoźnik: FP Travel
  • Informacje dodatkowe: Możliwość transportu rowerów, wózków dziecięcych i zwierząt - musi najpierw zostać uzgodnione z przewoźnikiem
  • Bagaż: 2 bagaż do 40kg(80x80x40) za darmo

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation