• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Sumy - Wroclaw

  1. 08:00Sumy Przystanek autobusowy Sklep "Zolotyi Vik", ul. 1 Naberezhnaia r. Strilky, 10
  2. 09:15Romny Przystanek Autobusowy "AgroTechService", ul. Poltavska, 119
  3. 13:40Kyiv Dworzec PKS "Tsentralnyi", Prospekt Nauky 1 / Moskovska 3
  4. 14:30Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  5. 16:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  6. 17:00Novohrad-Volynskyi Dworzec PKS, ul. Shevchenka, 45
  7. 18:00Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  8. 19:00Dubno Dworzec PKS, ul. Zabrama, 26
  9. 20:00Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
  10. 21:30Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109, przystanek trolejbusa
  11. 00:55Krakovets cło (UA-PL)
  12. 01:00Korczowa cło (PL-UA)
  13. 03:50Rzeszow Dworzec PKS, ul. Grottgera, 1
  14. 05:50Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  15. 07:30Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  16. 09:00Opole Przystanek autbusowy, "Port Sindbad" przy ulicy Kowalczykow, 56
  17. 09:35Brzeg ul. Szymanowskiego, 15
  18. 09:50Olawa Bus stop, 8 św. Rocha str. (3 May Street)
  19. 10:10Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  • Przewoźnik: LYS-AVTO-TRANS
  • Informacje dodatkowe: Nie musisz drukować biletu. Możliwy zmiana autobusu.
  • Bagaż: 2 szt. do 30 kg (60*40*20) i bagaż podręczny - za darmo, dodatkowy bagaż (60*40*20) po uzgodnieniu z przewoźnikiem.
  • Rabaty: 10% Dzieci 12-16 lat
    10% Studenci poniżej 25 lat
    30% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation