Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Sumy - Wroclaw

LYS-AVTO-TRANS
Wyjazdy: 16 Cze, 18 Cze, 20 Cze, 21 Cze, 23 Cze, 25 Cze, 27 Cze, 28 Cze, 30 Cze, 2 Lip
  1. 08:00Sumy Dworzec autobusowy "Pershotravneva" Kuznechnyi proizd 1, (Pershotravneva 21/1)
  2. 09:15Romny Przystanek Autobusowy "AgroTechService", ul. Poltavska, 119
  3. 13:40Kyiv Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
  4. 14:30Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  5. 16:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  6. 17:30Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  7. 19:10Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  8. 20:00Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
  9. 21:10Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
  10. 22:40Lviv Dworzec, ul. Strijska 109, trolejbus zatrzymać
  11. 00:55Shehyni cło (UA-PL)
  12. 01:00Medyka cło (PL-UA)
  13. 03:50Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
  14. 05:50Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  15. 07:30Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  16. 09:20Opole "Port Sindbad" przy ulicy Kowalczykow 56
  17. 10:30Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  • Przewoźnik: LYS-AVTO-TRANS
  • Bagaż: 1 szt.do 50 kg jest wliczone w cenę biletu

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation