• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kiev - Wien

EuroClub
Wyjazdy: 18 Sty, 22 Sty, 25 Sty, 29 Sty, 1 Lut, 5 Lut, 8 Lut, 12 Lut, 15 Lut, 19 Lut
  1. 07:50Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  2. 08:30Kyiv Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  3. 10:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  4. 11:10Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  5. 12:30Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  6. 16:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  7. 21:00Uzhgorod Dworzec PKS, ul. Stancijna 2
  8. 22:00Chop cło (UA-HU)
  9. 23:00Zahony cło (HU-UA)
  10. 03:00Budapest Dworzec autobusowy
  11. 08:00Wien International Busterminal, Edbergstarsse 200 A
  12. 16:40Bratislava przystanek autobusowy, "Novy most"
  13. 22:05Zagreb Dworzec, ul. Avenija Marina Drzica 4
  • Przewoźnik: EuroClub
  • Bagaż: 2 szt.do 10-40kg (80х50х30) + bagaż ręczny (10kg) - za darmo
  • Rabaty: 5% Grupa od 5 osób
    10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
    10% Dzieci 11-14 lat
    10% Pasażer od 60 lat
    30% Dzieci 6-10 lat
    40% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation