Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Ternopil - Bilche-Zolote

  1. 07:35Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  2. 08:12Druzhba (Terebovlianskyi r-n) Przystanek autobusowy
  3. 08:30Terebovlya Dworzec autobusowy, ul.Knjazja Vasylka 75
  4. 09:15Kopychyntsi Dworzec, ul. Chortkyvska 46
  5. 09:40Chortkiv Dworzec, ul. Kopychynetska, 22
  6. 09:48Zavodske (Ternopilska obl.) Przystanek autobusowy
  7. 10:04Kolyndyany Przystanek autobusowy
  8. 10:22Ozeryany (Borshchovskiy r-n) Przystanek autobusowy
  9. 10:28Kozachchina (Borshchovskiy r-n) Przystanek autobusowy
  10. 10:32Lanivtsi (Borshchovskiy r-n) Przystanek autobusowy
  11. 11:00Borschiv Dworzec, ul. Kondry, 3
  12. 11:06Verkhnyakivtsi Przystanek autobusowy
  13. 11:21Glybochok (Borshivskiy r-n) Przystanek autobusowy
  14. 11:30Bilche-Zolote Przystanek autobusowy
  • Przewoźnik: Ternvoyage
  • Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany.
  • Bagaż: 1 bagaż do 100 km. - 5 UAH., Ponad 100 km - 10 UAH.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation