• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kryvyi Rih - Moskva

Stashevskyi O.A.
Wyjazdy: 24 Cze, 26 Cze, 28 Cze, 30 Cze, 1 Lip, 2 Lip, 3 Lip, 4 Lip, 5 Lip, 6 Lip
  1. 10:00Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, Damansky microdistrict, ul. Admirala Holovka, 11
  2. 10:05Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, kino "Voskhod" (zh/m SevHOK)
  3. 10:15Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, Gorodskaya bolnitsa №8, ul. Sergey Kolachevsky, 111
  4. 10:20Kryvyi Rih Przystanek autobusowy "44 Kvartal", ul. Musorhskoho
  5. 10:25Kryvyi Rih Zarichnyi district
  6. 10:30Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, ul. Eduarda Fuksa, 3, market "ATB"
  7. 10:40Kryvyi Rih pl. Osvobozhdeniya, "Silpo"
  8. 10:50Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, Bytkombinat YGOK, uk. Pereyaslavskaya
  9. 10:55Kryvyi Rih 95 kvartal (market "ATB")
  10. 11:00Kryvyi Rih Dworzec PKS, Dnipropetrovske shose, 1a, kawiarnia "Zustrich"
  11. 12:30Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Przystanek autobusowy w pobliżu dworca kolejowego, ul. Lokhvytskogo
  12. 13:00Dnipro Dworzec PKS, str. Kurchatova, 10
  13. 13:10Dnipro Przystanek autobusowy "KARAVAN", ul. Nyzhnodniprovska, 17
  14. 13:50Novomoskovsk ul. Hetmanska, 34/1, pomnik MiH
  15. 16:00Kharkiv ul. Poltawa Way, 140, CH "Rost"
  16. 17:00Goptovka (Kharkivska obl.) cło (UA-RU)
  17. 20:00Nehoteievka (Belgorodskij r-n) cło (RU-UA)
  18. 21:00Belgorod Dworzec, pr. Hmelnitskoho 160
  19. 23:40Kursk Dworzec PKS, ul. 50 let Oktyabrya, 114
  20. 02:10Orel Dworzec PKS, ul. Avtovokzalnaya, 1
  21. 04:10Tula Pomnik "Motocykl", pl. Pobedy, 94
  22. 06:00Moskva Stacja metra "Annino", parking "Galery Atlantis", Аutostradą Varshavske,160
  • Przewoźnik: Stashevskyi O.A.
  • Informacje dodatkowe: 2 jednostki (w ilości nie większej niż 60x60x60, 23 kg) - bezpłatnie, każde następne - 500 rubli. Bagaż podręczny - 1 szt. (60x60x60) - za darmo. Transport roweru lub wózka - 1000 rubli.
  • Bagaż: Transport osób z OFM jest możliwy. Koty i psy małych ras są dopuszczone do transportu z certyfikatem weterynarza oraz w klatce z głuchym dnem. Rasy psów stróżujących i myśliwskich nie są dozwolone. Zwierzę nie ma miejsca. Transport zwierzęcia w jednym miejscu z pasażerem jest bezpłatny. Istnieje możliwość bezpłatnej zmiany daty podróży (kilka razy, szczegóły są u przewoźnika) na dzień przed wyjazdem.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation