• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kryvyi Rih - Moskva

Stashevskyi O.A.
Wyjazdy: 19 Lut, 20 Lut, 21 Lut, 22 Lut, 23 Lut, 24 Lut, 25 Lut, 26 Lut, 27 Lut, 28 Lut
  1. 10:00Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, Damansky microdistrict, ul. Admirala Holovka 11
  2. 10:05Kryvyi Rih Przystanek kino "Voskhod" (zh/m SevHOK)"
  3. 10:10Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, Gorodskaya bolnitsa №8, ul. Sergey Kolachevsky 111
  4. 10:15Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, kino "Oktyabr", ul. Musorgskogo 18
  5. 10:20Kryvyi Rih Zarechniy district
  6. 10:25Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, ul. Eduarda Fuksa 3, market ATB
  7. 10:30Kryvyi Rih Osvobozhdeniya sq, "Silpo"
  8. 10:35Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, Bytkombinat YGOK, uk. Pereyaslavskaya
  9. 10:40Kryvyi Rih Dworzec autobusowy, Dnepropetrovskoe shose 1a, kawiarnia "Zustrich"
  10. 10:40Kryvyi Rih 95 kvartal (market ATB)
  11. 12:30Dniprodzerzhynsk Przystanek autobusowy w pobliżu dworca kolejowego, ul. Lokhvytskogo
  12. 12:45Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  13. 13:10Dnipro KARAVAN ul. Nyzhnodniprovska 17
  14. 13:45Novomoskovsk ul. Hetmanska 34/1, pomnik MiH
  15. 15:30Kharkiv Dworzec PKS "Kholodna Gora", ul. Połtawa Way 149 (platforma №21)
  16. 16:30Kudiivka cło (UA-RU)
  17. 16:45Zhuravlevka (Belgorod obl.) таможня (RU-UA)
  18. 21:00Belgorod Dworzec, pr.Hmelnitskoho 160
  19. 23:00Kursk Dworzec autobusowy, ul. 50 let Oktiabria 114
  20. 03:00Orel Dworzec autobusowy, ul. Avtovokzalnaja 1
  21. 04:45Tula GAI (192 km objazd trasy Tuła М-2, pobliozu caffe Stieklyaszka)
  22. 05:00Tula Dworzec autobusowy, Lenina 94
  23. 06:45Moskva Stacja metra "Annino", parking "Galery Atlantis", Аutostradą Varshavske 160
  • Przewoźnik: Stashevskyi O.A.
  • Informacje dodatkowe: 2 jednostki (w ilości nie większej niż 60x60x60, 23 kg) - bezpłatnie, każde następne - 500 rubli. Bagaż podręczny - 1 szt. (60x60x60) - za darmo. Transport roweru lub wózka - 1000 rubli.
  • Bagaż: Transport osób z OFM jest możliwy. Koty i psy małych ras są dopuszczone do transportu z certyfikatem weterynarza oraz w klatce z głuchym dnem. Rasy psów stróżujących i myśliwskich nie są dozwolone. Zwierzę nie ma miejsca. Transport zwierzęcia w jednym miejscu z pasażerem jest bezpłatny. Istnieje możliwość bezpłatnej zmiany daty podróży (kilka razy, szczegóły są u przewoźnika) na dzień przed wyjazdem.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation