• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Sumy - Lviv

Pan-bus Sumy
Wyjazdy: 4 Maj, 6 Maj, 7 Maj, 9 Maj, 11 Maj, 13 Maj, 14 Maj, 16 Maj, 18 Maj, 20 Maj
  1. 09:00Sumy Dworzec PKS, ul. S.Bandery, 40
  2. 09:40Shtepivka Przystanek autobusowy
  3. 09:43Vilshana (Sumska obl.) Stacja paliw "Avias plus"
  4. 09:50Nedryhayliv ul. Schebetuniv
  5. 10:15Korovyntsi ul. Lenina, 164, obok sklepu "Kalynka"
  6. 10:35Romny ul. Dekabrystiv, 8/2 (koło)
  7. 10:50Andriyashivka (Sumska obl.) Obok sklepu "Mix"
  8. 11:15Lokhvytsia Przystanek autobusowy "Poltawa-Bank"
  9. 12:20Pyriatyn Dworzec autobusowy, ul. Korolenko 1
  10. 14:00Boryspil Dworzec PKS, ul. Kyivskyi shlyakh, 84
  11. 14:40Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  12. 15:50Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  13. 19:20Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  14. 23:10Lviv Dworzec PKS "Zakhidnyi", ul. Horodotska, 359
  • Przewoźnik: Pan-bus Sumy
  • Informacje dodatkowe: Istnieje możliwość przewożenia roweru i wózka inwalidzkiego po złożeniu. Transport wózka dziecięcego tylko w stanie złożonym, w przypadku braku innego bagażu.
  • Bagaż: 1 sztuka (50 * 50 * 80) lub 2 sztuki (65 * 30 * 45) do 30 kg - za darmo. Bagaż podręczny (45 * 35 * 20) do 5 kg - za darmo. Za każdy dodatkowy kilogram dopłata 5 zł.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation