• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Odessa - Vladikavkaz (Adler)

FASTBUS
Wyjazdy: 16 Maj, 17 Maj, 18 Maj, 19 Maj, 20 Maj, 21 Maj, 22 Maj, 23 Maj, 24 Maj, 25 Maj
  1. 08:00Odessa Dworzec PKS, ul. Kolontaivska, 58
  2. 09:00Kobleve Przystanek autobusowy, ul. Odeska, 4, "BRSM"
  3. 10:00Mykolaiv Dworzec PKS, ul. Mira, 1/1, "Eldorado"
  4. 11:00Bashtanka ATB, ulica Bashtanskaya Respublika 42
  5. 11:30Novyi Buh Dworzec ul. Uritskogo 2
  6. 12:00Kazanka (Mykolaivska obl.) Dworzec PKS, ul. Vaslyaeva 66
  7. 13:30Kryvyi Rih Dworzec PKS, Dnipropetrovske shose, 1a, kawiarnia "Zustrich"
  8. 15:30Nikopol Dworzec PKS, ul. Elektrometallurgov, 37
  9. 16:00Marganets Przystanek aut. "Khlibzavod", ul. Lermontova, 18
  10. 17:00Zaporizhia Przystanek autobusowy, ul. Borodińska, 1A (Koło Kachovske)
  11. 18:30Dnipro Dworzec PKS, str. Kurchatova, 10
  12. 19:30Novomoskovsk ul. Suchkova, przestańek Samolot
  13. 21:30Kharkiv ul. Połtawa Way, 57, "McDonalds", Stacja paliw
  14. 22:30Goptovka (Kharkivska obl.) cło (UA-RU)
  15. 23:00Nehoteievka (Belgorodskij r-n) cło (RU-UA)
  16. 01:00Belgorod Parking obok McDonalds, al. B. Khmelnytskoho, 160A
  17. 02:00Novy Oskol Dworzec PKS "Novy Oskol"
  18. 04:00Rossosh Stacja paliw "Lukoil", ul. Oktiabrskaia 195D
  19. 09:00Kamensk-Shakhtinsky Hotel-Muzeum "ZSRR" ul. Heroev Pionerov, 91v
  20. 10:30Shakhty Stele "Shakhty"
  21. 12:00Rostov-na-Donu Dworzec PKS, pr. Siversa, 1 (parking)
  22. 13:00Kushchevskaya Dworzec PKS, Kushchyovskaya
  23. 15:30Kropotkin (Krasnodarskiy kray) Dworzec autobusowy, ul. Shosseina, 41
  24. 16:30Armavir FAD Kavkaz dor., 161km. + 750 m
  25. 17:10Cherkessk Centrum handlowe "Lenta", al. Lenina 387 (naprzeciw meczetu)
  26. 18:30Mineralnye Vody Kawiarnia "Nowe Baku" w pobliżu dworca PKS
  27. 19:00Pyatigorsk pl. Privokzalnaya 1 (pomnik Kirowa)
  28. 19:30Stavropol Stacja paliw "Oktan", ul. Dovatortsev, 82
  29. 19:30Yessentuki Dworzec PKP, pl. Privokzalnaya 1
  30. 20:00Nevinnomyssk Dworzec, ul. Partizanskaya 3
  31. 20:30Nalchik Dworzec, ul.Temrjuka Idarova, 124a
  32. 22:30Vladikavkaz TC "Stolitsa", ul. Astana Kesaeva 34
  • Przewoźnik: FASTBUS
  • Informacje dodatkowe: Przekroczenie granicy pieszo z przesiadką do innego autobusu. Przewóz rowerów - 10% ceny. Transport zwierząt w kabinie w wydzielonym miejscu w specjalnym transporcie dla zwierząt. Przewóz osób niepełnosprawnych - brak osobnej opłaty za wózek. Przewóz wózka dziecięcego - 10% ceny. W kabinie nie ma fotelika samochodowego dla dziecka.
  • Bagaż: Bagaż zawarty w cenie biletu to jedna walizka, jedna torba podróżna. Bagaż dodatkowy - 10% ceny biletu.
  • Rabaty: 10% Dzieci 0-8 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation