Według czasu
Według ceny

Kurs Lodz - Dolyna

Wyjazdy: 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź
17:00 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
19:25 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
21:00 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
22:10 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec kolejowy, ul. Żabia 40
23:10 Sandomierz ul. 11 listopada 30
23:45 Stalowa Wola Dworzec autobusowy, ul.Okulickiego 3
02:30 Krakovets cło (UA-PL)
02:30 Korczowa granica PL-UA
04:45 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
05:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
06:25 Rohatin Dworzec autobusowy, ul.Galycka 8
07:35 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
08:15 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
08:35 Broshniv Dworzec autobusowy, ul.22 sicnja 138a
08:50 Rozhniativ Dworzec autobusowy, ul.Vitovskeho 2
09:10 Dolyna Dworzec PKS, ul. Sevchenka 1A
Przewoźnik: Fedak I.M.
Bagaż: 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: kierowca:+48 886 562 201,+48 886 561 202
Rabaty: 10% Dzieci 16-17 lat
10% Student
15% Emeryci od 60 lat
25% Wojsko ATO
25% Dzieci 13-15 lat
30% Dzieci 11-12 lat
50% Dzieci 0-10 lat

Pokaż wszystkie kursy Lodz - Dolyna

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information