Według czasu
Według ceny

Kurs Lodz - Dolyna

Wyjazdy: 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź
17:00 Lodz Dworzec Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
19:25 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
21:00 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
22:10 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec kolejowy, ul. Żabia 40
02:30 Krakovets cło (UA-PL)
02:30 Korczowa cło (PL-UA)
04:45 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
06:25 Rohatin Dworzec autobusowy, ul.Galycka 8
07:35 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
08:15 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
08:35 Broshniv Dworzec autobusowy, ul.22 sicnja 138a
08:50 Rozhniativ Dworzec autobusowy, ul.Vitovskeho 2
09:10 Dolyna Dworzec PKS, ul. Sevchenka 1A
Przewoźnik: Fedak I.M.
Bagaż: 1 szt.do 30kg bezpłatnie, każdy następny 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: kierowca:+48 886 562 201,+48 886 561 202
Rabaty: 10% Dzieci 16-17 lat
10% Student
15% Emeryci od 60 lat
25% Wojsko ATO
25% Dzieci 13-15 lat
30% Dzieci 11-12 lat
50% Dzieci 0-10 lat

Pokaż wszystkie kursy Lodz - Dolyna

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation