Według czasu
Według ceny

Kurs Wroclaw - Katowice - Kyiv

Wyjazdy: 13 Lis, 14 Lis, 15 Lis, 16 Lis, 17 Lis, 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis
13:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
14:30 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
15:30 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
16:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:30 Krakow airport ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
18:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
19:30 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
20:15 Debica Stacja paliw Shell naprzeciwko McDonalds
21:15 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
21:35 Lancut Dworzec autobusowy
22:00 Przeworsk Dworzec autobusowy
22:30 Jaroslaw Dworzec PKP, stanowisko Wagabunda
23:10 Przemysl Dworzec PKS, ul. Stefana Czarnieckiego 4
01:00 Medyka cło (PL-UA)
03:00 Shehyni cło (UA-PL)
04:55 Lviv W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21
08:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
10:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
12:00 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
12:30 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Eastern European Travel
Bagaż: 1szt.do 30 kg(długość + szerokość + wysokość nieprzekraczającej 170 cm - za darmo,dalej 1 PLN za kg
Informacje dodatkowe: Promocyjne bilety nie podlegają zwrotowi i nie ma możliwośći przeniesienia daty. Przewóz zwierzaków jest zabroniony. Przewóz rowerów tyłko w zdemontowanym stanie.
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież od 13-26 roku życia
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Wroclaw - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation