Według czasu
Według ceny

Kurs Wroclaw - Katowice - Kiev

Wyjazdy: 27 Gru, 28 Gru, 30 Gru, 31 Gru, 1 Sty, 2 Sty, 3 Sty, 4 Sty, 5 Sty, 6 Sty
13:00 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
14:30 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
15:30 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
16:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
19:30 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
20:15 Debica Stacja paliw Shell naprzeciwko McDonalds
21:15 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
21:35 Lancut Dworzec autobusowy
22:00 Przeworsk Dworzec autobusowy
22:30 Jaroslaw Dworzec PKP, stanowisko Wagabunda
23:10 Przemysl Dworzec PKS, ul. Stefana Czarnieckiego 4
01:00 Medyka cło (PL-UA)
03:00 Shehyni cło (UA-PL)
04:55 Lviv W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21
08:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
10:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
12:00 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
12:30 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Eastern European Travel
Bagaż: 1szt.do 30 kg(długość + szerokość + wysokość nieprzekraczającej 170 cm - za darmo,dalej 1 euro za kg
Informacje dodatkowe: Promocyjne bilety nie podlegają zwrotowi i nie ma możliwośći przeniesienia daty. Przewóz zwierzaków jest zabroniony. Przewóz rowerów tyłko w zdemontowanym stanie.
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Wroclaw - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information