Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 103 Singen - Pisticci

15:10 Singen strada x Radolfzeller c\o Stadio
16:15 Winterthur Autolsilo ARCH
16:55 Zürich Carparkplatz am Shilquai
17:55 Luzern Parking Bus Inselipark
19:55 Lugano Stazione Bus
05:20 San Severo Transfer
05:45 Foggia
06:20 Candela S.S. 95 Distr. AGIP Casello A1
06:40 Melfi Stazione FS
06:50 Rionero in Vulture Stazione FS
07:05 Lagopesole SS658 c/o Esso_FILIANO
07:25 Potenza Terminal Bus Viale del Basento
07:55 Campomaggiore Bivio SS 407 Basentana
08:25 Grassano SCALO - Stazione FS
08:50 Salandra Scalo Ferroviario Loc.Pantano
09:05 Ferrandina SCALO - Stazione FS
09:15 Pisticci Scalo Ferroviario
Przewoźnik: Marino Autolinee
Bagaż: 2 szt.do 30kg (140 cm) -za darmo
Rabaty: 15% Młodzież poniżej 25 roku życia
15% Emeryci od 60 lat
40% Dzieci 0-11 lat

Pokaż wszystkie kursy Singen - Potenza

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information