Według czasu
Według ceny

Kurs 295 Kiev - Gaisyn

Wyjazdy: 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis
08:00 Kiev Dworzec, "Pivdenna", metro "Ippodrom", ul. Ak.Glushlova 3
10:11 Volodarka Request stop
10:55 Tetiiv ul.Lenina 20
11:14 Bugaivka (Oratovskiy r-n) Request stop
11:24 Akimovka (Orativskiy r-n) Zastávka na požádání
11:42 Zhyvotivka Request stop
11:55 Orativ (Vinnytska obl., village) ul.Nevskogo 20
12:22 Babyn Request stop
12:29 Pariivka Request stop
12:41 Kalnik (Vinnytska obl.) Request stop
12:55 Dashiv ul.Gorkyoho 16
13:02 Kamyanigirka (Illinetskiy r-n) Request stop
13:16 Guncha Request stop
13:30 Gaisyn Dworzec autobusowy, 1 Travnja 129
Przewoźnik: VasilkivTransAvto
Bagaż: 1 szt.do 30kg(60х40х20)-za darmo, każdy następny 10% od ceny biletu,
Informacje dodatkowe: Przewoz zwierząt zabroniony. Przewoz rowerów dozwolony.

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Gaisyn

Popularne połączenia z Gaisyn

Popularne połączenia do Gaisyn

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information