Według czasu
Według ceny

Kurs 295 Kiev - Gaisyn

Wyjazdy: codziennie
08:00 Kiev Bus Station "Pivdenna", metro "Ippodrom", Ak.Glushlova str, 3
10:11 Volodarka Request stop
10:55 Tetiiv Lenina str. 20
11:14 Bugaivka (Oratovskiy r-n)
11:24 Akimovka (Orativskiy r-n) Zastávka na požádání
11:42 Zhyvotivka Request stop
12:22 Babyn Request stop
12:29 Pariivka Request stop
12:41 Kalnik (Vinnytska obl.) Request stop
12:55 Dashiv Gorkyoho str. 16
13:02 Kamyanigirka (Illinetskiy r-n) Request stop
13:16 Guncha Request stop
13:30 Gaisyn
Przewoźnik: VasilkivTransAvto
Bagaż: 1 szt.do 30kg(60х40х20)-za darmo, każdy następny 10% od ceny biletu,
Informacje dodatkowe: Przewoz zwierząt zabroniony. Przewoz rowerów dozwolony.

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Gaisyn

Populární linky z Gaisyn

Populární linky do Gaisyn

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information