Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 295 Kyiv - Gaisyn

VasilkivTransAvto
Wyjazdy: 2 Cze, 3 Cze, 4 Cze, 5 Cze, 6 Cze, 7 Cze, 8 Cze, 9 Cze, 10 Cze, 11 Cze
  1. 08:00Kyiv Dworzec, "Pivdenna", metro "Ippodrom", ul. Ak.Glushlova 3
  2. 10:11Volodarka Request stop
  3. 10:55Tetiiv ul.Lenina 20
  4. 11:14Bugaivka (Oratovskiy r-n) Request stop
  5. 11:24Akimovka (Orativskiy r-n) Zastávka na požádání
  6. 11:42Zhyvotivka Request stop
  7. 11:55Orativ (Vinnytska obl.) ul.Nevskogo 20
  8. 12:22Babyn Request stop
  9. 12:29Pariivka Request stop
  10. 12:41Kalnik (Vinnytska obl.) Request stop
  11. 12:55Dashiv ul.Gorkyoho 16
  12. 13:02Kamyanigirka (Illinetskiy r-n) Request stop
  13. 13:16Guncha Request stop
  14. 13:30Gaisyn Dworzec autobusowy, 1 Travnja 129
  • Przewoźnik: VasilkivTransAvto
  • Informacje dodatkowe: Przewoz zwierząt zabroniony. Przewoz rowerów dozwolony.NEOPLAN, MAN, SETRA, VOLVO, VANHOOL, BOVA
  • Bagaż: 1 szt. - 10% od ceny biletu

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation