Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 295 Kiev - Gaisyn

08:00 Kiev Bus Station "Pivdenna", metro "Ippodrom", Ak.Glushlova str, 3
10:11 Volodarka Request stop
10:55 Tetiiv Lenina str. 20
11:14 Bugaivka (Oratovskiy r-n) Request stop
11:24 Akimovka (Orativskiy r-n) Przystanek na żądanie
11:42 Zhyvotivka Request stop
11:55 Orativ (Vinnytska obl., village) Nevskogo str. 20
12:22 Babyn Request stop
12:29 Pariivka Request stop
12:41 Kalnik (Vinnytska obl.) Request stop
12:55 Dashiv Gorkyoho str. 16
13:02 Kamyanigirka (Illinetskiy r-n) Request stop
13:16 Guncha Request stop
13:30 Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
Dopravce: VasilkivTransAvto
Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles is allowed.

Všechny linky Kiev - Gaisyn

Popularne kursy z Gaisyn

Popularne kursy do Gaisyn

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací