Podle času
Podle ceny

Linka 295 Kiev - Gaisyn

Odjezdy: denně
08:00 Kiev Bus Station "Pivdenna", metro "Ippodrom", Ak.Glushlova str, 3
10:11 Volodarka Request stop
10:55 Tetiiv Lenina str. 20
11:14 Bugaivka (Oratovskiy r-n) Request stop
11:24 Akimovka (Orativskiy r-n) Przystanek na żądanie
11:42 Zhyvotivka Request stop
11:55 Orativ (Vinnytska obl., village) Nevskogo str. 20
12:22 Babyn Request stop
12:29 Pariivka Request stop
12:41 Kalnik (Vinnytska obl.) Request stop
12:55 Dashiv Gorkyoho str. 16
13:02 Kamyanigirka (Illinetskiy r-n) Request stop
13:16 Guncha Request stop
13:30 Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
Dopravce: VasilkivTransAvto
Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles is allowed.

Všechny linky Kiev - Gaisyn

Popularne kursy z Gaisyn

Popularne kursy do Gaisyn

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací