• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 295 Kyiv - Gaisyn

VasilkivTransAvto
Odjezdy: 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj
  1. 08:00Kyiv Aut. Nádr., "Pivdenna", metro "Ippodrom", ul. Ak.Glushlova 3
  2. 10:11Volodarka Request stop
  3. 10:55Tetiiv ul.Lenina 20
  4. 11:14Bugaivka (Oratovskiy r-n) Request stop
  5. 11:24Akimovka (Orativskiy r-n) Przystanek na żądanie
  6. 11:42Zhyvotivka Request stop
  7. 11:55Orativ (Vinnytska obl.) ul.Nevskogo 20
  8. 12:22Babyn Request stop
  9. 12:29Pariivka Request stop
  10. 12:41Kalnik (Vinnytska obl.) Request stop
  11. 12:55Dashiv ul.Gorkyoho 16
  12. 13:02Kamyanigirka (Illinetskiy r-n) Request stop
  13. 13:16Guncha Request stop
  14. 13:30Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
  • Dopravce: VasilkivTransAvto
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles is allowed.NEOPLAN, MAN, SETRA, VOLVO, VANHOOL, BOVA
  • Zavazadla: 1 ks - 10% z ceny jízdenky

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací