ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут 295 Киев - Гайсин

ВасилькивТрансАвто
Виїзди: 1 Кві, 2 Кві, 3 Кві, 4 Кві, 5 Кві, 6 Кві, 7 Кві, 8 Кві, 9 Кві, 10 Кві
  1. 08:00Київ Aut. Nádr., "Pivdenna", metro "Ippodrom", ul. Ak.Glushlova 3
  2. 10:11Володарка Request stop
  3. 10:55Тетіїв ul.Lenina 20
  4. 11:14Бугаївка (Оратівський р-н) Request stop
  5. 11:24Акимівка (Оратовський р-н) Przystanek na żądanie
  6. 11:42Животівка Request stop
  7. 11:55Оратів (Вінницька обл.) ul.Nevskogo 20
  8. 12:22Бабин Request stop
  9. 12:29Паріївка Request stop
  10. 12:41Кальник (Вінницька обл.) Request stop
  11. 12:55Дашів ul.Gorkyoho 16
  12. 13:02Камяногірка (Іллінецький р-н) Request stop
  13. 13:16Гунча Request stop
  14. 13:30Гайсин Aut. Nádr., 1 Travnja 129
  • Перевізник: ВасилькивТрансАвто
  • Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена. Перевозка велосипедов разрешена.NEOPLAN, MAN, SETRA, VOLVO, VANHOOL, BOVA
  • Багаж: 1 шт. - 10 % от стоимости билета

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя