За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 295 Киев - Гайсин

Виїзди: кожен день
08:00 Київ Bus Station "Pivdenna", metro "Ippodrom", Ak.Glushlova str, 3
10:11 Володарка Request stop
10:55 Тетіїв Lenina str. 20
11:14 Бугаївка (Оратівський р-н) Request stop
11:24 Акимівка (Оратовський р-н) Przystanek na żądanie
11:42 Животівка Request stop
12:22 Бабин Request stop
12:29 Паріївка Request stop
12:41 Кальник (Вінницька обл.) Request stop
12:55 Дашів Gorkyoho str. 16
13:02 Камяногірка (Іллінецький р-н) Request stop
13:16 Гунча Request stop
13:30 Гайсин Aut. Nádr., 1 Travnja 129
Перевізник: ВасилькивТрансАвто
Багаж: 1 шт. до 30кг(60х40х20) - бесплатно, каждая следующая - 10 % от стоимости билета
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена. Перевозка велосипедов разрешена.

Показати всі рейси Київ - Гайсин

Популярні рейси з Гайсин

Популярні рейси в Гайсин

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information