Według czasu
Według ceny

Kurs 027 Essen - Munchen (06:45)

Wyjazdy: 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis
06:45 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
07:45 Düsseldorf ZOB
08:45 Leverkusen Dworzec kolejowy
11:10 Darmstadt Hbf, Westseite
12:05 Mannheim Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
12:35 Heidelberg Hauptbahnhof
13:35 Heilbronn Hbf-Busbahnhof
14:35 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
17:05 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
18:05 München ZOB
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Essen - München

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information