Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 027 Essen - Munchen (06:45)

06:45 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
07:45 Düsseldorf
08:45 Leverkusen Dworzec kolejowy
11:10 Darmstadt Hbf, Westseite
12:05 Mannheim Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
12:35 Heidelberg
13:35 Heilbronn Hbf-Busbahnhof
14:35 Stuttgart
17:05 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
18:05 München ZOB
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Essen - München

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information