Według czasu
Według ceny

Kurs 027 Essen - Munchen (12:00)

Wyjazdy: 17 Paź, 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź
06:45 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
07:45 Düsseldorf ZOB
08:45 Leverkusen Dworzec kolejowy
11:10 Darmstadt Hbf, Westseite
12:05 Mannheim Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
12:35 Heidelberg Hauptbahnhof
13:35 Heilbronn Hbf-Busbahnhof
14:35 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
17:05 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
18:05 München ZOB
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Essen - München

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information