Według czasu
Według ceny

Kurs N92 Munchen - Essen

Wyjazdy: codziennie
23:20 München ZOB
00:20 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
03:00 Karlsruhe Hbf, ZOB
03:50 Heidelberg
04:15 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
05:00 Darmstadt Hbf, Westseite
05:30 Frankfurt am Main airport Lotnisko
08:05 Bonn
08:40 Leverkusen Dworzec kolejowy
09:35 Düsseldorf
10:15 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy München - Essen

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information