Według czasu
Według ceny

Kurs N92 Munchen - Essen

Wyjazdy: 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź
23:20 München ZOB
00:20 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
03:00 Karlsruhe Hbf, ZOB
03:50 Heidelberg Hauptbahnhof
04:15 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
05:00 Darmstadt Hbf, Westseite
05:30 Frankfurt am Main airport Lotnisko
06:00 Frankfurt am Main Hbf
08:05 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
08:40 Leverkusen Dworzec kolejowy
09:35 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
10:15 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy München - Essen

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information