Według czasu
Według ceny

Kurs 167 Düsseldorf - Praha

Wyjazdy: 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź
06:20 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
06:55 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
07:45 Dortmund ZOB bei Hbf
09:10 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
10:55 Hannover ZOB
11:55 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
13:10 Magdeburg ZOB am Hbf
15:00 Leipzig Hbf.,Goethestr
16:40 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
18:40 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Düsseldorf - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information