Według czasu
Według ceny

Kurs 1556 Ulm - Warszawa - Riga

Wyjazdy: 28 Paź, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis, 2 Gru, 9 Gru, 16 Gru, 23 Gru, 30 Gru
12:25 Ulm Fernbusparkplatz Eberhard-Finckh-Strasse 34
13:25 Augsburg Park&Ride-Platz "Oberhausen-Nord" (Biberbachstrasse)
14:30 München ZOB, Arnulfstr.21, Bussteig 5
16:50 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr.11, Im Adcom. Center
06:15 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Bialystok Dworzec PKS, ul. Monte Casino 8
10:45 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
14:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
15:05 Kaunas Dworzec autobusowy, Vytauto pr. 24
16:40 Panevėžys Dworzec autobusowy, Savanoriu a. 5
18:50 Riga Dworzec autobusowy, ul.Pragas iela 1
Przewoźnik: Ecolines Estonia OU
Informacje dodatkowe: Miejsca z 1 po 4 nie mogą zajmować pasażery do 14 lat.
Rabaty: 10% Dzieci 13-18 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)
50% Dzieci 5-12 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Ulm - Riga

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information