Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 145 Praha - Chernivtsi (from 01.04)

16:00 Praha
19:00 Brno
20:20 Olomouc
23:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
08:25 Lviv Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1
09:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
10:40 Stryi
11:40 Dolyna Dworzec, ul. Sevchenka 1A
12:20 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
13:10 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
14:30 Kolomyya
15:40 Sniatyn ul. Vinnichenka 1
16:20 Chernivtsi
Przewoźnik: Regabus
Bagaż: 1 worek do 25kg - bezpłatnie, każdy następny od 7 EUR
Rabaty: 10% Emeryci od 65 lat
10% Student (ISIC)
20% Dzieci 10-15 lat
50% Dzieci 4-10 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Chernivtsi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information