Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 141 Chur - Berlin (08:15)

08:15 Chur Dworzec autobusowy, Gürtelstraße 14
09:35 Dornbirn Dworzec autobusowy, Bahnhofstraße, 6850
10:00 Bregenz Dworzec autobusowy, Fritz-Mayer-Platz 1, 6900
10:20 Lindau Dworzec autobusowy, Bregenzer Straße 48
13:30 München Dworzec autobusowy, Arnulfstraße 21
15:15 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
16:25 Weiden in der Oberpfalz Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Straße
17:30 Hof Hauptbahnhof, Haltestelle 5
19:30 Leipzig Hbf.,Goethestr
21:40 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Chur - Berlin

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information