Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Szczecin - Chernivtsi

12:45 Szczecin Dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1
13:50 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
16:30 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
19:00 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
21:50 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
00:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
03:30 Hrebenne cło (PL-UA)
05:20 Rava Ruska cło (UA-PL)
06:50 Lviv Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8
07:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
09:35 Dolyna Dworzec, ul.Privokzalna 1
10:35 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
11:35 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
12:45 Kolomyya
14:30 Chernivtsi
Przewoźnik: Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
Bagaż: Ręczny bagaż 5 kg 45×35×20 sm, bagaż do 30, każdy dodatkowy 15kg 5 EUR.
Informacje dodatkowe: Przewóz psów jest dozwolony, dopłata 20-100% od ceny biletu w załeżności od wielkości psa.
Rabaty: 10% Studenti poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-10 lat
99% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Szczecin - Chernivtsi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information