• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Lviv - Praha (ATP Mikołajewskie)

Mykolayivske ATP-14627/Agat
Wyjazdy: 27 Kwi, 4 Maj, 11 Maj, 18 Maj, 25 Maj, 1 Cze, 8 Cze, 15 Cze, 22 Cze, 29 Cze
  1. 12:00Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  2. 12:30Lviv Dworzec PKS №8, pl. Dvirtseva, 1
  3. 14:30Hrushiv cło (UA-PL)
  4. 15:05Budomierz cło (PL-UA)
  5. 19:45Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 21:15Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  7. 22:05Chalupki CLO
  8. 22:15Bohumín cło (CZ-PL)
  9. 00:15Olomouc Dworzec PKS, ul. Sladkovského, 142/37
  10. 02:10Brno Dworzec PKS "Zvonarka"
  11. 05:00Praha Dworzec PKS "Florenc"

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation