Według czasu
Według ceny

Kurs 65 Vinnytsya - Mykolaiv

Wyjazdy: 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 1 Gru
06:45 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
07:45 Nemyriv Dworzec autobusowy, ul.Gorskogo 10
08:15 Bratslav Dworzec
08:50 Tulchyn Dworzec
10:20 Obodivka (Vinnitska obl.) Dworzec
10:40 Balanovka Dworzec
11:10 Bershad Dworzec
11:45 Dzhulynka Dworzec
13:45 Ulyanivka (Kirovogradska obl.) Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 10
14:45 Kryve Ozero Dworzec
16:00 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec autobusowy
17:05 Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
17:55 Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 146
19:00 Nova Odesa ul.Kukhareva 8g
20:10 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
Przewoźnik: Orion-Avto
Bagaż: 1sz. wchodzi do wartosci biletu. Dalej 10% od ceny.
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt tylko z biletem (-40%). Przewóz rowerów tylko w zdemontowanym stanie.
Rabaty: 5% Grupa od 5 osób
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
20% Zwierzęta mały (w skrzyni)
30% Dzieci 6-12 lat (bez przestrzeni bagażowej)
40% Dzieci 0-6 lat (bez przestrzeni bagażowej)

Pokaż wszystkie kursy Vinnytsia - Mykolaiv

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information