Według czasu
Według ceny

Kurs Lviv - Krakiv - Prague

Wyjazdy: Pn
16:30 Lviv Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1
18:00 Shehyni cło (UA-PL)
18:30 Medyka Urząd celny (PL)
20:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
21:30 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
23:59 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:25 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8
02:15 Bielsko-Biala Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
04:30 Olomouc
06:30 Pardubice Dworzec kolejowy
08:30 Praha Metro Roztyły, ul. Tomiczkova 2234
09:00 Praha
Przewoźnik: VOVA AD s.r.o/Kurylovich Y
Bagaż: 1 szt.do 30kg-za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt - 50% od ceny biletu. Rowery wolno przewozić tyłko w zdemontowanym stanie - 500CZK

Pokaż wszystkie kursy Lviv - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information