Według czasu
Według ceny

Kurs Lviv - Krakiv - Prague

Wyjazdy: 23 Paź, 30 Paź, 6 Lis, 13 Lis, 20 Lis, 27 Lis, 4 Gru, 11 Gru, 18 Gru, 25 Gru
16:30 Lviv Dworzec kolejowy, parking, pl. Dvorcova 1
18:00 Shehyni cło (UA-PL)
18:30 Medyka cło (PL-UA)
20:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
21:30 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy
23:59 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:25 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8
02:15 Bielsko-Biala Dworzec autobusowy, dolna płyta, ul. Warszawska
04:30 Olomouc Dworzec PKS, ul. Sladkovského  142/37
06:30 Pardubice Dworzec kolejowy
07:00 Hradec Králové Pouchovská 153/52
08:30 Praha Dworzec, "Roztyly"
09:00 Praha office INFOBUS, Na Florenci 23 str.
Przewoźnik: VOVA AD s.r.o/Kurylovich Y
Bagaż: 1 szt.do 30kg-za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt - 50% od ceny biletu. Rowery wolno przewozić tyłko w zdemontowanym stanie - 500CZK

Pokaż wszystkie kursy Lviv - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information