Według czasu
Według ceny

Kurs Poznan - Kremenchuk

Wyjazdy: codziennie
10:15 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
11:50 Konin ul. Szarych Szeregow 1A
13:40 Lodz ul. Smugowa 30 32
15:40 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
19:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
20:50 Zamosc ul. Szczebrzeska 60
01:10 Volodymyr-Volynskyi Dworzec, ul. D. Galickogo 14
02:35 Lutsk
03:55 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
07:05 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
09:40 Kiev Dworzec "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10
11:05 Pereiaslav-Khmelnytskyi Khmelnitskogo str. 102
13:00 Cherkasy Dworzec PKS (nowy), Smilyanska str. 166A
15:15 Kremenchuk Dworzec autobusowy, Vorovskogo 32/6
Przewoźnik: Novikov
Bagaż: 10% ceny biletu
Rabaty: 50% Dzieci 0-7 lat
99% Dzieci 0-5 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Poznan - Kremenchuk

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information