Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Chernivtsi - Ternopil - Moskva

05:30 Chernivtsi
06:00 Storozhynets Dworzec, ul. Fedkovytcha 2
06:55 Vyzhnytsia Aut. Nádr., ul. Obiizdna 2
07:15 Kosiv Dworzec autobusowy
07:55 Kolomyya
08:45 Nadvirna
09:35 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
10:05 Galych Dworzec, ul. Okruzhna 3
10:30 Burshtyn Dworzec, ul. Mitskevitcha 43
10:55 Rohatin Dworzec, ul.Galycka 8
11:35 Berezhany Dworzec, ul.Privokzalnaja 3
12:40 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
13:10 Zbarazh Dworzec
14:10 Kremenets Dworzec, ul.Dubenska 138
14:55 Dubno Dworzec, ul.Zabrama 26
15:50 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
17:35 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
19:10 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
21:20 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
21:35 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
07:50 Orel AZS Rosneft (departure from Orel - bypass circuit)
11:00 Tula GAI (192 km objazd trasy Tuła H-2)
14:50 Moskva Bus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4
15:00 Moskva Bus Stop "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4
Przewoźnik: PKP Denysivka-Plus
Bagaż: 1 bagażu do 10-30kg (100х50х30), każdy następny 50 UAH/kg
Informacje dodatkowe: Przewóz niewielkich psów dozwolony za pełną cenę, dla szczegółowej informacji prośba skontaktować z centrum telefonicznym

Pokaż wszystkie kursy Chernivtsi - Moskva

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information