Według czasu
Według ceny

Kurs AT01 Southampton - Poland - Ukraine

Wyjazdy: 23 Paź, 26 Paź, 9 Lis, 13 Lis, 16 Lis, 20 Lis, 23 Lis, 27 Lis, 30 Lis, 4 Gru
04:30 Southampton Zatoka na West Park Road, obok parkingu wielopoziomowego
05:10 Portsmouth The Hard Interchange
06:00 Guildford Egerton Road naprzeciwko Tesco
08:00 London Victoria Green Line Station
09:30 Maidstone Maidstone East Railway Station ( Stop O )
15:30 Antwerpen Rue Gerard le Grellelaan, 10 (Hotel Crowne Plaza)
03:00 Zary Parking Kufland obok Dw.PKS
04:15 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa
05:30 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
06:45 Opole Zajazd U Dziadka, ul. Strzelecka 55
07:15 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
07:45 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
08:00 Zabrze Pl. Warszawski
08:15 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:30 Chorzow Stacja paliw, DTS 55, pomiedzy salonami Ford i Toyota
08:45 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8
11:15 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
12:00 Kielce Dworzec autobusowy
12:30 Skarzysko-Kamienna Przystanek miedzynarodowy nr 6 obok Dw.PKP
13:15 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
14:15 Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
15:15 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
16:30 Chelm Dworzec autobusowy
00:20 Kovel Dworzec kolejowy, ul.Veteranov 1A
02:30 Sarny (Rivnenska obl.) Stacja paliw "OKKO", ul. Warsawska 4B
05:00 Korosten Stacja paliw "Faktor", rozdroże
07:35 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
13:00 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
15:10 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
Przewoźnik: Agat/Prykarpatskyy Express/FOP Melnyk/FOP Bryntsov/Eurolines-Mądeltrans
Bagaż: 2 szt.do 30kg (90x75x25) za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest zabroniony.
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Student (ISIC)
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Dzieci 6-12 lat
10% Dzieci 13-26 lat
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Southampton - Kharkiv

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information