Według czasu
Według ceny

Kurs 91 Aalborg - Aachen

07:15 Aalborg Dworzec
09:00 Aarhus Dw. Autobusowy, (Rutebilstation, Fredensgade 45)
10:00 Vejle TDC Truckcenter
10:30 Kolding Dworzec autobusowy stan. 18
11:45 Flensburg ZOB, südliche Holmpassage
14:15 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
16:30 Hannover ZOB am Hbf, Raschplatz
18:45 Bielefeld
20:15 Dortmund
21:15 Düsseldorf
23:00 Aachen
Przewoźnik: Postbus
Bagaż: 1 bagaż do 23kg (74,5x49,5x27,5) za darmo, każdy dodatkowy 10 EUR.

Pokaż wszystkie kursy Aarhus - Aachen

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information