Według czasu
Według ceny

Kurs Poznan - Kiev

Wyjazdy: 24 Paź, 27 Paź, 31 Paź, 3 Lis, 7 Lis, 10 Lis, 14 Lis, 17 Lis, 21 Lis, 24 Lis
07:30 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
09:00 Leszno ul.Towarowa 1
10:30 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
13:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8
15:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
16:30 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
18:00 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
20:45 Korczowa granica PL-UA
23:20 Krakovets cło (UA-PL)
00:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
02:40 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
04:30 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
06:30 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
08:45 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
10:45 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Universe/EWHD
Bagaż: 1 bagaż do 50 kg (60x40x30) za darmo, każdy następny - 20 PLN
Informacje dodatkowe: Zmiana daty odjazdu - 10 PLN.
Rabaty: 10% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Poznan - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information