Według czasu
Według ceny

Kurs Genova - Kiev

Wyjazdy: Nd
10:00 Genova Piazza Della Vittoria
11:15 Savona Dworzec kolejowy, Piazza Aldo Moro
13:00 Torino
15:15 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
17:15 Brescia Autostazione Ciba Via Solferino
18:30 Verona Stazione F5 Porta Nova – Gare centrale
19:30 Vicenza
20:00 Padova Autostaz. Piazzale Boschetti
20:30 Mestre Viale stazione, 1 Eurolines, Mestre
22:30 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
22:30 Lviv ul.Kuznevyča 2
00:30 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
01:30 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
05:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
07:30 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
Przewoźnik: Lviv-Inturtrans
Bagaż: 1 szt.do 30kg-za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1,5 EUR.
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt (od 3 miesięcy i więcej) ze wszystkimi dokumentami i w klatce - jest dozwolony. Dopłata - 50% od ceny biletu.
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Genova - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information