Według czasu
Według ceny

Kurs Kryvyi Rih - Kyiv (21:00) (3-6)

Wyjazdy: 31 Sty, 1 Lut, 2 Lut, 3 Lut, 7 Lut, 8 Lut, 9 Lut, 10 Lut, 14 Lut, 15 Lut
21:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
23:00 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
00:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
01:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
03:00 Boryspil Sil'po market
03:30 Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
03:40 Kyiv Metro Charkivska
03:50 Kyiv Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
04:00 Kyiv airport Zhulyany Terminal A
04:10 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kryvyi Rih - Kyiv

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information