Według czasu
Według ceny

Kurs Kryvyi Rih - Kyiv (21:00) (3-6)

Wyjazdy: 14 Lis, 15 Lis, 16 Lis, 17 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 28 Lis, 29 Lis
21:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
23:00 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
00:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
01:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
03:00 Boryspil Sil'po market
03:30 Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
03:40 Kiev Stacja metra "Kharkivska", ul. Nikolaya Bżana, 36
03:50 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
04:00 Kyiv airport Zhulyany Terminal A
04:10 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kryvyi Rih - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation