• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Warszawa - Kherson

Openline
Wyjazdy: 20 Paź, 22 Paź, 24 Paź, 26 Paź, 28 Paź, 30 Paź, 1 Lis, 3 Lis, 5 Lis, 7 Lis
  1. 11:00Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  2. 11:30Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury 1
  3. 14:30Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  4. 17:35Hrebenne cło (PL-UA)
  5. 19:25Rava Ruska cło (UA-PL)
  6. 20:35Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  7. 23:30Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  8. 01:45Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  9. 04:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  10. 06:45Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  11. 09:00Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
  12. 09:55Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
  13. 10:35Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 148
  14. 12:15Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  15. 13:25Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: Openline
  • Informacje dodatkowe: Dodatkowy bagaż jest przyjmowany do transportu tylko wtedy, gdy w bagażniku autobusu jest wolne miejsce i za opłatą.
  • Bagaż: 1 bagaż do 30kg(50x50x80),bagaż podręczny(45х35х20) do 7kg-za darmo, każdy dodatkowy - 35 PLN

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation