• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 278/2 Liberec-Ivano - Frankivsk (17:30)

D.M.D. Group
Wyjazdy: 19 Lut, 20 Lut, 26 Lut, 27 Lut, 4 Mar, 5 Mar, 11 Mar, 12 Mar, 18 Mar, 19 Mar
  1. 17:30Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
  2. 18:20Mlada Boleslav Dworzec autobusowy, tř. Václava Klementa 1459
  3. 20:00Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  4. 22:30Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  5. 00:30Bratislava Dworzec autobusowy, Mlynske Nivy
  6. 02:50Žilina Dworzec autobusowy
  7. 04:40Poprad Dworzec, ul. Jiřího Wolkera 466
  8. 05:40Prešov Dworzec autobusowy
  9. 06:10Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
  10. 07:10Michalovce Dworzec autobusowy
  11. 09:00Uzhgorod Dworzec PKS, ul. Stancijna 2
  12. 10:00Mukachevo Dworzec, ul. Akademika Pavlova 14
  13. 12:00Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
  14. 15:00Lviv Dworzec kolejowy, parking, pl. Dvorcova 1
  15. 15:30Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  16. 17:00Rohatin Dworzec autobusowy, ul.Galycka 8
  17. 17:30Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  • Przewoźnik: D.M.D. Group
  • Informacje dodatkowe: Zwierzęta nie mogą być transportowane. Bilet nie musi być drukowany.
  • Bagaż: 2 szt do 25 kg + bagaż podręczny do 5 kg - za darmo. Każdy kolejny bagaż - 10% od ceny biletu. Bagaż ponadgabarytowy jest transportowany za zgodą przewoźnika. Koszt jest ustalany przez przewoźnika przy wsiadaniu do autobusu lub po uzgodnieniu.
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation