Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Gdynia - Kharkiv

Kaluzhenov V.V.
Wyjazdy: 1 Cze, 2 Cze, 3 Cze, 4 Cze, 5 Cze, 6 Cze, 7 Cze, 8 Cze, 9 Cze, 10 Cze
  1. 21:50Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji 1
  2. 22:30Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  3. 01:05Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  4. 02:05Torun Dworzec Veolia (PKS) ul.Dąbrowskiego 8/24
  5. 03:15Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei 65
  6. 05:05Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  7. 07:55Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  8. 11:15Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  9. 12:15Dorohusk cło (PL-UA)
  10. 14:40Yagodyn cło (UA-PL)
  11. 17:25Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  12. 18:40Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  13. 21:20Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  14. 23:45Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  15. 04:20Sumy Dworzec autobusowy, ul. S.Bandery, 40
  16. 05:30Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
  17. 07:50Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
  • Przewoźnik: Kaluzhenov V.V.
  • Informacje dodatkowe: Transport osób z OFM nie jest zapewniony. Transport wózka dziecięcego - niezmontowany, umieszczenie w bagażniku (10% od cenu biletu). Bagaż podręczny 1 szt. do 7 kg. (44x40x40) - za darmo. Lądowanie tyłko z wydrukowanym biletem.
  • Bagaż: 1 szt. do 20 kg. (60х60х60) - bezpłatnie, co kolejne 10% ceny biletu. Przewóz zwierząt jest dozwolony (w kabinie: z osobnym miejscem siedzącym cena wynosi 100% ceny biletu, śmieci, klatka do transportu, kaganiec, obroża, smycz - obowiązkowe; w bagażniku: zapłata za miejsce bagażowe (10% ceny biletu), klatka do transportu , kufa, obroża, smycz, ściółka - obowiązkowe).
  • Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
    25% Dzieci 5-12 lat
    99% Dzieci 0-5 (bez miejsca)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation