Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 807 815 Brodford - Michalovce

05:00 Bradford William Street, BD1
06:00 Sheffield Brown Street, post code S1
07:00 Manchester BS Shudehill Interchange M4 2AF
07:00 Nottingham Dworzec
07:30 Derby Dworzec
08:00 Peterborough Queensgate Bus Station
08:30 Leicester St. Margarets Bus Station, Stop 21,22
08:30 Birmingham Paradise Circus Queensway
13:30 Dover Dworzec
19:30 Brussel Dworzec Eurolines
05:00 Plzeň Dworzec, ul.Husova 90
06:00 Praha
11:00 Trenčín Dworzec
11:30 Považská Bystrica Dworzec
11:50 Žilina Dworzec
13:50 Ružomberok Dworzec
14:10 Liptovský Mikuláš Dworzec
15:00 Poprad Dworzec
15:30 Levoca Dworzec
16:10 Prešov Dworzec
17:00 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
18:00 Michalovce Tesco
Przewoźnik: INTERBUS
Bagaż: 1 szt. 5 EUR
Rabaty: 14% Młodzież poniżej 26 roku życia
14% Emeryci od 60 lat
38% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Bradford - Michalovce

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information