Według czasu
Według ceny

Kurs 807 815 Brodford - Michalovce

Wyjazdy: 23 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 30 Paź, 3 Lis, 4 Lis, 6 Lis, 10 Lis, 11 Lis, 13 Lis
05:00 Bradford William str., BD1
06:30 Sheffield Brown str., post code S1
07:30 Derby Dworzec autobusowy
08:30 Birmingham Paradise Circus Queensway
13:30 Dover Dworzec autobusowy
19:30 Brussel Dworzec autobusowy, Eurolines
05:00 Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
05:50 Praha Dworzec, "Roztyly"
11:00 Trenčín Dworzec autobusowy
11:30 Považská Bystrica Dworzec autobusowy
11:50 Žilina Dworzec autobusowy
13:50 Ružomberok Dworzec autobusowy
15:00 Poprad Dworzec autobusowy
15:30 Levoca Dworzec autobusowy
16:10 Prešov Dworzec autobusowy
17:00 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
Przewoźnik: INTERBUS
Bagaż: 1 szt. 5 EUR
Rabaty: 14% Młodzież poniżej 26 roku życia
14% Emeryci od 60 lat
38% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Bradford - Košice

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information