• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Wroclaw - Kharkiv

  1. 11:00Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1/11
  2. 12:30Opole Stacja paliw "ORLEN", ul. Wroclawska,135
  3. 13:30Gliwice Dworzec PKS, ul. Pionierów, 8
  4. 14:00Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  5. 15:30Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 18:00Rzeszow Dworzec PKP, Plac Dworcowy, Wagabunda
  7. 19:10Korczowa cło (PL-UA)
  8. 21:00Krakovets cło (UA-PL)
  9. 22:40Lviv Dworzec PKS №8, pl. Dvirtseva, 1
  10. 02:10Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  11. 05:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  12. 07:20Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  13. 12:45Poltava Dworzec PKS, ul. Velykotyrnivska, 7
  14. 14:50Kharkiv Dworzec PKS, prospekt Gagarina, 22
  • Przewoźnik: Kaluzhenov V.V.
  • Informacje dodatkowe: Transport osób z OFM nie jest zapewniony. Transport wózka dziecięcego - niezmontowany, umieszczenie w bagażniku (10% od cenu biletu). Bagaż podręczny 1 szt. do 7 kg. (44x40x40) - za darmo.
  • Bagaż: 1 szt. do 20 kg. (60х60х60) - bezpłatnie, co kolejne 10% ceny biletu. Przewóz zwierząt jest dozwolony (w kabinie: z osobnym miejscem siedzącym cena wynosi 100% ceny biletu, śmieci, klatka do transportu, kaganiec, obroża, smycz - obowiązkowe; w bagażniku: zapłata za miejsce bagażowe (10% ceny biletu), klatka do transportu , kufa, obroża, smycz, ściółka - obowiązkowe).
  • Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
    25% Dzieci 0-12 lat
    99% Dzieci 0-5 lat (bez miejsca)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation