Według czasu
Według ceny

Kurs 539 Praha - Košice (19:00)

Wyjazdy: 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź
19:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
21:30 Brno Dworzec PKS, u hotelu Grand
23:25 Trenčín Dworzec autobusowy
00:25 Žilina Dworzec autobusowy
01:25 Ružomberok Dworzec autobusowy
02:25 Poprad Dworzec autobusowy
03:35 Prešov Dworzec autobusowy
04:00 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
Przewoźnik: Student Agency

Pokaż wszystkie kursy Praha - Košice

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information