Według czasu
Według ceny

Kurs 539 Košice - Praha (21:00)

Wyjazdy: 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis
21:00 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
21:35 Prešov Dworzec autobusowy
23:20 Poprad Dworzec autobusowy
01:05 Žilina Dworzec autobusowy
02:15 Trenčín Dworzec autobusowy
04:15 Brno Dworzec PKS, u hotelu Grand
06:40 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: Student Agency

Pokaż wszystkie kursy Košice - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information