• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kherson - Kolobrzeg

Wyjazdy: 22 Lip, 23 Lip, 24 Lip, 25 Lip, 26 Lip, 27 Lip, 28 Lip, 29 Lip, 30 Lip, 31 Lip
00:15 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
01:25 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
03:10 Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 148
03:50 Yuzhnoukrainsk ul. Druzby Narodov 27
04:40 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
07:00 Uman Naprzeciw Ctacja paliw AVIAS plus
09:50 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
11:50 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
16:15 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
18:50 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
21:10 Shehyni cło (UA-PL)
21:20 Medyka cło (PL-UA)
00:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:30 Katowice ul. Piotra Skargi 6
02:50 Czestochowa Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
04:00 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (przed wejściem głównym)
06:45 Kolo Dworzec, ul. Torunska 70
07:20 Konin Dworzec, ul. Grunwaldzka 4
08:30 Inowroclaw Dworzec autobusowy
08:35 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 16
10:15 Sempulno-Kraienske Plac Wolności
10:45 Chojnice Dworzec, ul. Dworcowa 1
11:55 Szczecinek Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa 5
13:05 Koszalin Dworzec, ul.Zwyciestwa 1
13:55 Kolobrzeg Al. Kolejowa 6
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt. bagażu (60*40) 30 kg i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany! Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem. Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.

Pokaż wszystkie kursy Kherson - Kolobrzeg

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation