• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Zhytomyr - Szczecin

09:00 Chudniv Dworzec Chudniv
10:00 Polonne Centrum handlowe Gastronom, ul. Lesi Ukrainky
10:45 Shepetivka Dworzec, Starokonstantinovskoye shose 42
11:15 Slavuta Dworzec, pl.Sevcenka 13
11:45 Netishyn Dworzec autobusowy, ul.Rynkowa 2
12:10 Ostrog Dworzec, Nezavisimosti 166/104
13:10 Shumsk ul. Ukrainskaya 1
14:00 Kremenets Dworzec autobusowy, ul.Dubenska 138
15:30 Zboriv Dworzec, ul. Zalozetska 13
16:50 Zolochiv Dworzec autobusowy, ul. Brodivska 2
18:20 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
20:00 Krakovets cło (UA-PL)
20:05 Korczowa cło (PL-UA)
03:20 Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
05:00 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
09:40 Swiebodzin Petrol Station ORLEN Wojska Polskiego 8
10:20 Międzyrzecz Dworzec, plac Powstańców Wielkopolskich
11:15 Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
13:00 Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt. bagażu (60*40) 30 kg i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany! Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem. Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.

Pokaż wszystkie kursy Shepetivka - Szczecin

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation